Київ Суми Полтава Харків Луганськ Донецьк Дніпро Запоріжжя Симферопіль Херсон Миколаїв Одеса Кропівницький Черкаси Вінниця Кам'янець-Подільський Тернопіль Чернівці Івано-Франківськ Ужгород Львів Луцьк Рівне Житомир Київська область Чернігів

Новини

З 5 по 11 вересня 2016 року в італійському місті Андрія, відбулося 12-а Першість світу серед юніорів і 7-й Чемпіонат світу серед ветеранів по Таеквон-До ІТФ. Всесвітній чемпіонат зібрав 553 учасника з 64 країн. Національну збірну команду України представляли 35 спортсменів, 6 тренерів збірної, 2 офіційно запрошених оргкомітетом суддів міжнародної категорії і головний представник делегації Президент Національної Федерації. Наша команда юніорів гідно завоювавши 7 золотих, 9 срібних і 13 бронзових медалей і посівши в загальнокомандному заліку почесне 2 місце, поступившись лише родоначальникам виду спорту спортсменам з Північної Кореї, повторила приголомшливий успіх нашої дорослої збірної на торішньому чемпіонаті світу, які так само завоювали 7 золотих медалей і вперше в історії світового таеквон-до ІТФ зайняли також 2 загальнокомандне місце, залишивши позаду постійних фаворитів всесвітніх і європейських чемпіонатів команди Росії, Таджикистану, Болгарії і Чехії. 
Переможцями та призерами Чемпіонату Світу стали:
Кесян Карина (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
3-є місце - індивідуальний формальний комплекс серед юніорок - III Дан;
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
2-е місце - командний спаринг серед юніорок 16-17 років;
Малишев Кирило (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
2-е місце - індивідуальний формальний комплекс серед юніорів - III Дан;
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
Череднюк Віолетта (м.Херсон, тренер: Афанасьєв Д.В.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років - 40 кг;
Хвостова Олександра (м.Київ, тренер: Чєхов І.В., Жарук О.В.)
2-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років - 52 кг;
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Харечко Дарина (м.Нова Каховка, тренер: Баранова М.М.)
1-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років - 58 кг;
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Колісник Ірина (м.Київ, CK "Максимус", тренер: Кваснікова О.М.)
2-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років - 64 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Скурідіна Марія (м.Харків, тренер: Дубцов Т.В.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років - 70 кг;
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Меліхова Анастасія (м.Київ, тренер: Асоцький В.В.)
1-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 14-15 років + 70 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Шкарупа Юлія (м.Черкаси, тренер: Михальський В.П.)
1-е місце - командний спаринг серед юніорок 14-15 років;
Сушко Богдан (м.Київ, тренер: Чєхов І.В., Асоцький В.В.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 45 кг;
Айвазов Юсиф (м.Кіровоград, тренер: Зюнзя І.Н.)
1-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 51 кг;
Моісеєв Кирило (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 57 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Конюх Олег (м.Кіровоград, тренер: Зюнзя І.Н.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 63 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Борисов Артур (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
1-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 69 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Бойко Ігор (м.Харків, тренер: Дубцов В.М.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років - 75 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Колесников Тимофій (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
2-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 14-15 років + 75 кг;
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Чубенко Дмитро (м.Київ, тренер: Чєхов І.В., Асоцький В.В.)
1-е місце - командний спаринг серед юніорів 14-15 років;
Бандуровська Олександра (м.Харків, тренер: Дубцов В.М.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 16-17 років - 64 кг;
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
2-е місце - командний спаринг серед юніорок 16-17 років;
Саярова Анастасія (м.Харків, тренер: Пєршин О.С.)
3-є місце - командний формальний комплекс серед юніорок;
2-е місце - командний спаринг серед юніорок 16-17 років;
2-е місце - командний самозахист серед юніорок;
Власенко Катерина (м.Харків, тренер: Дубцов Т.В.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорок 16-17 років - 70 кг;
2-е місце - командний спаринг серед юніорок 16-17 років;
Мічковска Валерія (м.Київ, тренер: Чєхов І.В.)
2-е місце - командний спаринг серед юніорок 16-17 років;
Прудніков Ілля (м.Харків, тренер: Радужан Ю.М.)
2-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 16-17 років - 63 кг;
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
Пєнкін Андрій (м.Харків, тренер: Пєршин О.С.)
3-є місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 16-17 років - 75 кг;
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
2-е місце - командний самозахист серед юніорок;
Бондаренко Євген (м.Київ, тренер: Чєхов І.В., Жарук О.В.)
1-е місце - індивідуальний спаринг серед юніорів 16-17 років + 75 кг;
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
Саяров Іван (м.Харків, тренер: Пєршин О.С.)
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
2-е місце - командний самозахист серед юніорок;
Байбіков Максим (м.Харків, тренер: Пєршин О.С.)
2-е місце - командний спаринг серед юніорів 16-17 років;
Заховаєв Олександр (м.Харків, тренер: Гагарін В.В.)
2-е місце - індивідуальний спаринг серед ветеранів 40-49 років - 73 кг;
Кучмістий Євген (Луганськ)
3-е місце - індивідуальний силовий тест серед ветеранів 40-49 років
Ук Дара Чан (Київська обл.)
3-є місце - індивідуальний формальний комплекс серед ветеранів 50-59 років - V Дан;